Autor: 

18 sierpnia 2023
Logo Stomatologia Olechnowicz - dentysta stomatolog olsztyn
Flaga Unii Europejskiej - dentysta Olsztyn, stomatolog Olsztyn
Fundusze Europejskie Program Regionalny, flaga RP, Logo Warmia Mazury  - Zdrowe życie czysty zysk, UE Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne.

Umów wizytę

 

tel. 89 543 00 88

kontakt@stomatologiaolechnowicz.pl

ul. Janowicza 3A

10-692 Olsztyn- zobacz na mapie

Godziny otwarcia

 

Pn     8.30 - 14.00

Wt   12.00 - 18.00

Śr      8.30 - 14.00

Cz   12.00 - 18.00

Pt      8.30 - 14.00

Formy płatności

 

 gotówka lub karta

Forma płatności blik - dentysta stomatolog olsztyn
Forma półatności MediRaty -dentysta stomatolog olsztyn

Leczenie kanałowe

   W Naszym gabinecie Stomatologia Olechnowicz szczególny nacisk kładziemy na wykonanie leczenia kanałowego z dużą starannością, co w połączeniu z szeroką gammą instrumentarium, w które jesteśmy wyposażeni oraz dużemu doświadczeniu daje możliwość uratowania dużego odsetka zębów, które były zakwalifikowane do usunięcia.

 

  1. Rozpoznanie zapalenia miazgi.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Oczyszczenie zęba z próchnicy oraz odbudowa korony zęba, tak aby mieć swobodny dostęp do kanałów oraz mieć możliwość założenia koferdamu. W tak przygotowanym zębie możemy wykonać leczenie kanałowe pod mikroskopem, polegąjące na udrożnieniu kanałów korzeniowych, oczyszczeniu ich z martwej miazgi oraz ich odkażeniu przy zastosowaniu odpowiednich płynów do płukania kanałów.

  1. Szczelne, termoplastyczne, trójwymiarowe wypełnienie kanałów metodą kondensacji ciekłej gutaperki wraz z materiałem uszczelniającym oraz zabezpieczenie części koronowej zęba.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Odbudowana korona zęba na wkładzie koronowo-korzeniowym (w razie konieczności ) za pomocą korony porcelanowej bądż też odbudowy z kompozytu.

 

   Czytaj więcej